Трамп назвав «приниженням» заяви про допомогу Росії виграти йому вибори

  Трамп заявив, що виграти вибори йому допоміг народ
  Президент США Дональд Трамп заявив, що не Росія допомогла йому виграти у 2016 році президентські вибори. «Більшість людей знають, що в нашій кампанії не було росіян, ми не перемогли через Росію. Ми виграли через вас», – заявив Трамп 3 серпня, звертаючись до натовпу прихильників у штаті Західна Вірджинія. Американський лідер
  • 4 Серпня, 08:55
  • Розсилка
  Президент США Дональд Трамп
  Президент США Дональд Трамп

  Трамп заявив, що виграти вибори йому допоміг народ

  Президент США Дональд Трамп заявив, що не Росія допомогла йому виграти у 2016 році президентські вибори.

  «Більшість людей знають, що в нашій кампанії не було росіян, ми не перемогли через Росію. Ми виграли через вас», – заявив Трамп 3 серпня, звертаючись до натовпу прихильників у штаті Західна Вірджинія.

  Американський лідер також зазначив, що заяви про допомогу Росії є «приниженням усіх нас і, в першу чергу, приниженням нашої країни і приниженням нашої конституції».

  Спецпрокурор США Роберт Мюллер сформував велике журі присяжних для розслідування звинувачень щодо втручання Росії у президентські вибори у США, повідомили 3 серпня американські ЗМІ.

  The Wall Street Journal з посиланням на неназвані джерела повідомляє, що журі розпочало роботу впродовж «останніх тижнів». Його створення, за інформацією видання, розглядається як ознака того, що проведене Мюллером розслідування щодо втручання Росії і питання про можливу змову Москви з передвиборним штабом Дональда Трампа набирає обертів.

  Агенція Reuters, цитуючи джерела, повідомляє, що виклики журі пов’язані з зустріччю сина Трампа з російським адвокатом у 2016 році.

  За інформацією CNN, розслідування фокусується на можливих фінансових злочинах.

  Велике журі уповноважене проводити офіційне розслідування не лише у кримінальних справах.

  Президент США Дональд Трамп відхиляє звинувачення щодо змови і зв’язків із Росією.

  Москва також заперечує втручання в американські вибори.

   

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ