рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Трамп ускладнює допуск біженців до Сполулучених Штатів

  • Розсилка
  Адміністрація Трампа робить різні кроки, серед них, повернення цих людей в Мексику на час розгляду заяв про притулок і спорудження імміграційних центрів, де містяться здобувачі притулку - Трамп ускладнює допуск біженців до Сполулучених Штатів
  Адміністрація Трампа робить різні кроки, серед них, повернення цих людей в Мексику на час розгляду заяв про притулок і спорудження імміграційних центрів, де містяться здобувачі притулку

  У числі заходів, які міністерство внутрішньої безпеки має здійснити за три місяці, - розгляд заяв про надання притулку протягом 180 днів з дня подачі

  У понеділок ввечері президент США Дональд Трамп віддав розпорядження про введення нових заходів контролю потоку мігрантів, які намагаються отримати притулок в Сполучених Штатах,.

  У числі заходів, які міністерство внутрішньої безпеки має здійснити за три місяці, - розгляд заяв про надання притулку протягом 180 днів з дня подачі, введення оплати за розгляд заяву та надання тимчасового дозволу на роботу і заборона на видачу подібних дозволів тим, хто перейшов кордон незаконно.

  «Мета даного меморандуму, - йдеться в документі, - забезпечити виконання процедур, пов'язаних з наданням притулку і запобігти гігантським зловживанням під час цього процессу».

  Відповідно до законів, будь-яка людина, що запросила притулок на прикордонному пункті на американському кордоні, має право на розгляд її запиту, яке може затягнутися на кілька років. Для мільйонів нелегалів таким чином відкривається двері в країну. Переважна більшість з них не отримують притулку і живуть в країні нелегально.

  Адміністрація Трампа робить різні кроки, серед них, повернення цих людей в Мексику на час розгляду заяв про притулок і спорудження імміграційних центрів, де містяться здобувачі притулку. Однак багато з цих заходів були визнані незаконними американськими судами.

  Як повідомлялось, раніше Трамп подав у Сенат протокол про вступ Північної Македонії в НАТО.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ