Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Турчинов: РФ може розпочати широкомасштабні бойові дії проти України у будь-який момент

  • Розсилка
  <p>Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов</p> - Турчинов: РФ може розпочати широкомасштабні бойові дії проти України у будь-який момент

  Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов

  На думку Турчинова, рішення Путіна про початок широкомасштабних боїв не залежатиме від дій України

  Росія створює потужну військову інфраструктуру вздовж кордону з Україною і може розпочати широкомасштабні бойові дії проти нашої держави за наказом з Кремля у будь-який момент. 

  Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів країн-членів Альянсу, в якому взяв участь і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє прес-служба РНБО.

  Турчинов виступив з розгорнутою доповіддю про безпекову ситуацію на Сході Європи і варіанти її розвитку, протидію гібридній агресії Російської Федерації, а також поінформував про першочергові заходи, спрямовані на зміцнення безпеки України.

  «Росія створює потужну військову інфраструктуру вздовж кордону з Україною і може розпочати широкомасштабні бойові дії проти нашої держави за наказом з Кремля у будь-який момент. Причому рішення Путіна не залежатиме від дій України. Навпаки, набагато більш важливим чинником для започаткування зовнішньополітичних та військових авантюр РФ є розвиток внутрішньополітичної ситуації у Росії», - сказав Турчинов, додавши, що швидко зростає загроза і для держав-членів НАТО.

  Секретар РНБО України назвав реваншистську політику Російської Федерації, спрямовану на відновлення свого регіонального і почасти глобального домінування, «головним чинником, що визначає дестабілізацію безпекової ситуації на Сході Європи і на континенті загалом».

  У цьому контексті він акцентував на агресії Росії щодо України, зазначивши, що Росія методично перетворює Крим на потужну військову базу, а за час кровопролитної війни на Донбасі загинуло вже понад 10 300 осіб, з них понад 2 500 цивільних та понад 200 дітей.

  «Мирні міста України перетворені росіянами на полігон для випробування найсучасніших видів бойової техніки і озброєння», - додав Турчинов.

  Нагадаємо, у четвер Турчинов і генеральний секретаре НАТО Єнс Столтенберг обговорили, як протидіяти російській агресії
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ