Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Туск знову потрапив до трійки найбільш популярних серед поляків політиків

  • Розсилка
  <p><span>13,2% поляків нейтрально ставляться до Туска<o:p></o:p></span></p> - Туск знову потрапив до трійки найбільш популярних серед поляків політиків

  13,2% поляків нейтрально ставляться до Туска

  Президенту Європейської ради, екс-прем’єру Польщі Дональду Туску довіряють 39,9% респондентів

  Поляки найбільше довіряють президенту Анджею Дуді, а президент Європейської ради, екс-прем’єр Польщі Дональд Туск на разі на третьому місці.

  Такими є результати опитування IBRiS для порталу Onet.

  Президентові Польщі довіряють 46,7% опитаних. Водночас Анджею Дуді не довіряють 41,8% поляків. 11,3% респондентів зберігають нейтральне ставлення до президента.

  На другому місці за рівнем довіри – прем’єр Польщі Матеуш Моравецький, якому довіряють 42,5% поляків. Не довіряють главі уряду 48%, нейтрально ставляться 8,1%.

  До першої трійки політиків, яким найбільше довіряють поляки, у квітні повернувся екс-прем’єр Дональд Туск. Йому довіряють 39,9% респондентів, не довіряють 46,6%. 13,2% поляків нейтрально ставляться до Туска.

  Разом з тим найвищий рівень недовіри поляки демонструють до проросійського ультраправого політика Януша Корвіна-Мікке (75,1%), лідера керівної партії «Право і справедливість» Ярослава Качинського (58%) та міністра юстиції Збігнєва Зьобро (56,6%).

  Нагадаємо, канцелярія президента Польщі не запросила президента РФ Володимира Путіна на урочисті заходи до 80-річчя початку Другої світової війни.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ