У Беніні заявили про захоплення судна з українцями

  Біля берегів Беніну, ймовірно, захоплено судно c громадянами України та Росії на борту
  Посольство Беніну підтвердило факт захоплення судна з українцями росіянами на борту в Африці, але зазначило, що це сталося поза територіальними водами країни. Про це ТАСС повідомив посол Беніну в Росії Анісет Габріель Кочофа. «Судно дійсно було захоплено піратами, але за межами територіальних вод Беніну. На судні дійсно знаходяться
  • 30 Листопада, 2016, 20:21
  • Розсилка
  Пірати
  Пірати

  Біля берегів Беніну, ймовірно, захоплено судно c громадянами України та Росії на борту

  Посольство Беніну підтвердило факт захоплення судна з українцями росіянами на борту в Африці, але зазначило, що це сталося поза територіальними водами країни. Про це ТАСС повідомив посол Беніну в Росії Анісет Габріель Кочофа.

  «Судно дійсно було захоплено піратами, але за межами територіальних вод Беніну. На судні дійсно знаходяться громадяни України і Росії», - сказав посол.

  Повідомляється, що 30 листопада стало відомо, що біля берегів Беніну вчора пірати захопили судно, на борту якого можуть перебувати громадяни України.

  Про це сьогодні на брифінгу в Москві повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.

  «За наявними даними, 29 листопада, ймовірно, було захоплено грецьке судно під панамським прапором із 18 росіянами й двома громадянами України на борту», - сказала Захарова.

  За її словами, судно перебувало раніше на рейді в територіальних водах Беніну. В проясненні ситуації бере участь Посольство Росії в Беніні, що підтримує всі необхідні контакти з владою цієї держави, та інші російські компетентні відомства, додала вона.

  МЗС України перевіряє цю інформацію.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ