У чергах на кордоні з Польщею стоїть більше тисячі автівок

  Зокрема, у ПП «Рава-Руська – Гребенне» – 300 автомобілів
  У середу зранку на кордоні України і Польщі у восьми пунктах пропуску у Волинській і Львівській областях утворилися черги, в яких стояло 1060 автомобілів. Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. [READ_MORE] Зокрема, 220 автівок стояли у черзі у міжнародному автомобільному пункті
  • 30 Листопада, 2016, 08:46
  • Розсилка
  Автомобільні черги на кордоні
  Автомобільні черги на кордоні

  Зокрема, у ПП «Рава-Руська – Гребенне» – 300 автомобілів

  У середу зранку на кордоні України і Польщі у восьми пунктах пропуску у Волинській і Львівській областях утворилися черги, в яких стояло 1060 автомобілів. Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.  Зокрема, 220 автівок стояли у черзі у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг – Зосін», ще 100 – у ПП «Ягодин – Дорогуськ» на Волині.

  У Львівській області у ПП «Шегині – Медика» своєї черги очікувало ще 130 автівок, у ПП «Угринів – Долгобичув» – 100, у ПП «Краковець – Корчова» – 100, у ПП «Грушів – Будомєж» - 50, у ПП «Смільниця – Кросценко» – 60, у ПП «Рава-Руська – Гребенне» – 300 автомобілів.

  В інших пунктах пропуску на західному кордоні автомобільних черг станом на 8:00 не зафіксовано.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ