У Черкасах затримали на хабарі доцента вишу

  Під час обшуків на робочому місці затриманої співробітники спецслужби вилучили списки студентів, які «здавали» гроші
  Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі доцента одного із університетів Черкас, яка систематично вимагала та отримувала гроші від студентів. Про це повідомляє прес-служба СБУ. Правоохоронці встановили, що директор навчально-наукового центру вимагала, зокрема, від одного із студентів 12 тисяч гривень за
  • 11 Жовтня, 23:45
  • Розсилка

  Під час обшуків на робочому місці затриманої співробітники спецслужби вилучили списки студентів, які «здавали» гроші

  Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі доцента одного із університетів Черкас, яка систематично вимагала та отримувала гроші від студентів.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Правоохоронці встановили, що директор навчально-наукового центру вимагала, зокрема, від одного із студентів 12 тисяч гривень за безперешкодну здачу екзаменаційної сесії.

  Оперативники спецслужби затримали зловмисницю у власному кабінеті під час отримання першої половини хабара. Під час обшуків на робочому місці затриманої співробітники спецслужби вилучили списки студентів, які «здавали» гроші за складання державних іспитів, екзаменаційних сесій та дипломних робіт.  Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

  Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ