Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Чернігові суд переніс розгляд справи білоруса, підозрюваного у шпигунстві

  • Розсилка
  <span>Юрій Політика під час судового засідання, 12 лютого 2018 року</span> - У Чернігові суд переніс розгляд справи білоруса, підозрюваного у шпигунстві
  Юрій Політика під час судового засідання, 12 лютого 2018 року
  Фото: Радіо Свобода

  Юрій Політика вимагає перекладача білоруської мови

  Суд у Чернігові оголосив перерву у засіданні з розгляду справи громадянина Білорусі Юрія Політики, затриманого за підозрою в збиранні секретної інформації на користь іноземної держави.

  Перерву оголосили до 15:00 13 лютого, до цього часу повинні знайти перекладача білоруської мови.

  Перед початком судового засідання Юрій Політика у коментарі Радіо Свобода заявив, що в обвинувальному акті немає чіткого визначення країни, для якої він нібито збирав секретну інформацію.

  «Все звинувачення базується на тому, що я працював в російському ВТБ-Банку. Тому спочатку звинуватили в роботі на Росію, а потім і Білорусь», – стверджує він.

  Юрій Політика вимагає перекладача білоруської мови.

  «Я частково розумію російську і українську мову», – пояснив він.

  Юрія Політика затримали минулого року через підозру в збиранні секретної інформації на користь іноземної держави. Українські експерти висловлювали думки, що справа затриманого в Білорусі українського журналіста Павла Шаройка є відповіддю на затримання білоруського громадянина в Чернігові. КДБ Білорусі спростував таки припущення.

  Павло Шаройко був затриманий співробітниками КДБ Білорусі 25 жовтня 2017 року в Мінську і звинувачений у створенні в Білорусі шпигунської мережі з числа громадян країни, «які за грошову винагороду виконували його завдання збору інформації розвідувального характеру у військово-політичній сфері». Сьогодні, 12 лютого, стало відомо, що у Білорусі уже призначили судове засідання у справі Шаройка.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ