У Держдепі прокоментували видворення грузин з України

  У Державному департаменті США поінформовані про видворення з України громадян Грузії.
  У Державному департаменті США прокоментували інформацію про видворення з України громадян Грузії. У Держдепі зазначили, що поінформовані про дану ситуацію. Про це у зовнішньополітичному відомстві США повідомили у відповідь на запит Грузинської служби «Голосу Америки». «Ми переконані у важливості того, щоб Україна уникала дій у
  • 21 Листопада, 2017, 23:58
  • Розсилка

  У Державному департаменті США поінформовані про видворення з України громадян Грузії.

  У Державному департаменті США прокоментували інформацію про видворення з України громадян Грузії. У Держдепі зазначили, що поінформовані про дану ситуацію.

  Про це у зовнішньополітичному відомстві США повідомили у відповідь на запит Грузинської служби «Голосу Америки».

  «Ми переконані у важливості того, щоб Україна уникала дій у царині верховенства права, які можуть видатись політично мотивованими», – заявив представник Держдепу.

  Нагадаємо, що екс-президент Грузії Саакашвілі та представники очолюваної ним партії «Рух нових сил» наполягають на тому, що українські силовики видворяють із України громадян Грузії, пов’язаних з Міхеїлом Саакашвілі.

  У силових структурах України ці звинувачення відкидають, представники ж влади Грузії висловлюються щодо депортації низки своїх громадян з України досить стримано.

  Раніше в СБУ повідомляли про видворення з України восьми громадян Грузії. Також в поліції повідомляли, що з України депортовані четверо грузинських кримінальних авторитетів.

  Четверо депортованих з України громадян Грузії доставлені поромом на Батьківщину. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ