У Держдепі впевнені, що саме санкції завадили Росії «легко дістатися до Києва»

  У США вважають, що санкції проти РФ мають величезний ефект
  Секретар Державного департаменту США Джон Керрі заявив, що запроваджені санкції перешкодили Росії легко дістатися до Києва. Про це він заявив на конференції організації «Жіноча зовнішньополітична група» у Вашингтоні 29 листопада, повідомляє посольство США в Україні у Facebook. «Ми непохитні у підтримці демократичної України, а
  • 30 Листопада, 2016, 17:39
  • Розсилка
  Джон Керрі
  Джон Керрі

  У США вважають, що санкції проти РФ мають величезний ефект

  Секретар Державного департаменту США Джон Керрі заявив, що запроваджені санкції перешкодили Росії легко дістатися до Києва.

  Про це він заявив на конференції організації «Жіноча зовнішньополітична група» у Вашингтоні 29 листопада, повідомляє посольство США в Україні у Facebook.

  «Ми непохитні у підтримці демократичної України, а ті, хто скаржиться, повинні подивитися на реалії: наші санкції, наша участь, наша підтримка України насправді завадили надіям Росії на те, що можна легко дістатися до Києва. І протягом останнього року вони заплатили величезну ціну внаслідок цих санкцій», – наголосив Керрі.

  Як відомо, 18 листопада президент США Барак Обама і лідери п'яти країн Європейського союзу – канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд, прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой і прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей – погодилися зберігати санкції проти Росії до виконання нею її зобов'язань згідно з Мінськими угодами.

  Також Канада ввела санкції відносно шести депутатів Держдуми від Криму.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ