Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Держприкордонслужба пояснила, чому не пустила в Україну архієпископа РПЦ

  • Розсилка
  Архієпископ Верейський Амвросій, як стверджують в РПЦ, збирався відвідати у Києві актовий день Київської духовної академії<strong><strong><br /></strong></strong> - Держприкордонслужба пояснила, чому не пустила в Україну архієпископа РПЦ
  Архієпископ Верейський Амвросій, як стверджують в РПЦ, збирався відвідати у Києві актовий день Київської духовної академії

  За словами представника ДПСУ, ректор Московської духовної академії, зокрема, не зміг підтвердити мету своєї поїздки

  У Держприкордонслужбі підтвердили, що в київському аеропорту прикордонники не впустили на територію країни ректора Московської духовної академії архієпископа Верейського Амвросія (Єрмакова).

  «Ця інформація відповідає дійсності. Цю особу не пропустили на територію України, оскільки, по-перше, вона не змогла підтвердити мету своєї поїздки. А також Державна прикордонна служба виконала доручення одного з українських правоохоронних органів про те, що цю особу не може бути допущено на територію України», - повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

  Як відомо, напередодні, 7 листопада, голова синодального відділу щодо взаємин РПЦ із суспільством та ЗМІ Володимир Легойда заявив, що ректора Московської духовної академії не пустили на територію України. За словами Легойди, архієпископ мав відвідати у Києві актовий день Київської духовної академії.

  Джерело: Інтерфакс-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ