У Франції побоюються кібератак

  Франція не менш вразлива для кібератак з боку іноземних держав, ніж Сполучені Штати
  Французьке військове відомство посилить захист від кібератак. Про це заявив міністр оборони Франції Жан-Ів ле Дріан в інтерв'ю французьким ЗМІ, передає Reuters. За словами міністра, Франція не менш вразлива для кібератак з боку іноземних держав, ніж Сполучені Штати. Ле Дріан зазначив, що є реальна небезпека кібератак на об'єкти французької
  • 8 Сiчня, 08:23
  • Розсилка
  Міністр оборони Франції Жан-Ів ле Дріан
  Міністр оборони Франції Жан-Ів ле Дріан

  Франція не менш вразлива для кібератак з боку іноземних держав, ніж Сполучені Штати

  Французьке військове відомство посилить захист від кібератак. Про це заявив міністр оборони Франції Жан-Ів ле Дріан в інтерв'ю французьким ЗМІ, передає Reuters.

  За словами міністра, Франція не менш вразлива для кібератак з боку іноземних держав, ніж Сполучені Штати. Ле Дріан зазначив, що є реальна небезпека кібератак на об'єкти французької цивільної інфраструктури, а також проти французької демократії та засобів масової інформації.

  Відповідаючи на питання, чи володіє Франція імунітетом від таких атак, Ле Дріан сказав: «Ні, звичайно, не має, ми не повинні бути наївними».

  Раніше американська розвідка офіційно назвала Путіна ініціатором кібератак в ході президентських виборів в США. Сполучені Штати розцінили дії Росії та Путіна зокрема як такі, що мали на меті підірвати суспільну віру у демократичний процес США

  Як повідомлялося, Росія вже розпочала безпрецедентну інформаційну кампанію перед виборами до німецького Бундестагу в 2017 році. Одна з її рис – цілеспрямовані атаки на людей, які виступають проти агресії Росії, зокрема на Ангелу Меркель. Експерти стверджують, що, зокрема, буде запущено фейкові новини, для того щоб облити її брудом у сфері особистого життя. Головне завдання – представити Меркель в образі розпалювальниці війни і політика, який просуває не німецькі, а американські інтереси.

  Раніше Європарламент ухвалив резолюцію щодо протидії російським ЗМІ. Резолюція має назву «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін», її запропонувала польський депутат Ганна Фотига.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ