У Франції сталася пожежа на даху атомного реактора

  Пожежа почалася на 5 ядерному реакторі
  У Франції поблизу міста Ліон сталася пожежа на даху атомного реактора заводу «Бюже». Про це повідомляє Reuters. Згідно з повідомленням співробітників підприємства, пожежа почалася на 5 ядерному реакторі. Пожежники її локалізували та загасили. Пізніше в окремій заяві підприємство повідомило, що співробітники не були
  • 19 Червня, 21:33
  • Розсилка

  Пожежа почалася на 5 ядерному реакторі

  У Франції поблизу міста Ліон сталася пожежа на даху атомного реактора заводу «Бюже».

  Про це повідомляє Reuters.

  Згідно з повідомленням співробітників підприємства, пожежа почалася на 5 ядерному реакторі. Пожежники її локалізували та загасили.

  Пізніше в окремій заяві підприємство повідомило, що співробітники не були травмовані і не постраждали.

  Інститут радіаційного захисту та ядерної безпеки заявив, що після пожежі датчики не зафіксували збільшення випромінювання.



  Нагадаємо, у ніч з 17 на 18 червня в Педрогау Гранде (округ Лейріа, Португалія) сталася велика пожежа, яка станом на 18 червня за даними Держсекретаря з внутрішніх справ Гомеша забрала життя 58 осіб. Близько 60 осіб є травмованими, 18 з яких у тяжкому стані були направлені до лікарень мм. Коімбра, Порту та Лісабон. Окрім того, зафіксовано значну кількість зруйнованих будинків в навколишніх селах. Пожежа продовжує поширюватися, загрожуючи навколишнім поселенням.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ