У Франції відбулись масові демонстрації проти трудової реформи

  У Парижі між учасниками акції і поліцією стались сутички
  У вівторок, 12 вересня, у Парижі та інших французьких містах відбулись масові демонстрації проти проекту трудової реформи, яку хоче запровадити президент Еммануель Макрон. Про це повідомляє Reuters. За даними МВС Франції, на акції протесту по всій країні вийшли понад 220 тисяч протестувальників. Водночас, глава найбільшого профспілки країни
  • 12 Вересня, 23:59
  • Розсилка

  У Парижі між учасниками акції і поліцією стались сутички

  У вівторок, 12 вересня, у Парижі та інших французьких містах відбулись масові демонстрації проти проекту трудової реформи, яку хоче запровадити президент Еммануель Макрон.

  Про це повідомляє Reuters.

  За даними МВС Франції, на акції протесту по всій країні вийшли понад 220 тисяч протестувальників.

  Водночас, глава найбільшого профспілки країни «Загальна конфедерація праці» Філіп Мартінез заявив, що у протестах взяли участь понад 400 тисяч людей.  У Парижі, зокрема, на акцію вийшли 60 тисяч людей. За даними ж поліції — всього 20 тисяч.

  Окрім того, у Парижі між учасниками акції і поліцією стались сутички: деякі учасники жбурляли в поліцію каміння. Правоохоронці у відповідь застосували сльозогінний газ.  Реформа, яку хоче запровадити Макрон, розширює реформу Франсуа Олланда, яку він вирішив запровадити у 2016 році.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ