У грудні українська сторона відключить електрику «ЛНР»

  2014 року непідконтрольні райони Луганщини щомісяця споживають електроенергію на суму 300 млн грн
  У грудні 2016 року українська сторона планує відключення від електроенергії непідконтрольних районів Луганської області. Про це заявив директор «Луганського енергетичного об'єднання» Володимир Грицай в ефірі «Громадського радіо». За даними Грицая, електроенергію з непідконтрольних районів Луганщини отримує Станиця
  • 1 Грудня, 2016, 23:16
  • Розсилка

  2014 року непідконтрольні райони Луганщини щомісяця споживають електроенергію на суму 300 млн грн

  У грудні 2016 року українська сторона планує відключення від електроенергії непідконтрольних районів Луганської області.

  Про це заявив директор «Луганського енергетичного об'єднання» Володимир Грицай в ефірі «Громадського радіо».

  За даними Грицая, електроенергію з непідконтрольних районів Луганщини отримує Станиця Луганська і довколишні населені пункти, що в сумі становить понад 12 тисячі абонентів.

  Як стверджує директор ЛЕО, існує загроза відключення електроенергії бойовиками «ЛНР».

  «Зараз ми закінчуємо будівництво обвідної лінії Щастинської ТЕС. У 20-х числах грудня ця лінія буде запущена, і ми зможемо відключити перетік електроенергії, який відбувається з Щастинської ТЕС в сторону Луганська», — розповів Грицай.

  За його словами, з 2014 року непідконтрольні райони Луганщини щомісяця споживають електроенергію на суму 300 млн грн, коли оплата здійснювалася в сумі 3-4 млн грн на місяць, а згодом — близько 50-60 млн грн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ