У Грузії пройдуть навчання НАТО за участю українських бійців

  Крім грузинських військових в навчаннях візьмуть участь військовослужбовці з 10 країн членів і партнерів НАТО
  Багатонаціональні військові навчання НАТО «Гідний партнер – 2017» (Noble Partner - 2017) пройдуть в Грузії в кінці липня 2017 року. Про це повідомляє «Грузія Онлайн». [READ_MORE] Це треті за рахунком навчання Noble Partner в Грузії і в цьому році вони будуть наймасштабнішими. Крім грузинських військових в них
  • 21 Березня, 08:21
  • Розсилка

  Крім грузинських військових в навчаннях візьмуть участь військовослужбовці з 10 країн членів і партнерів НАТО

  Багатонаціональні військові навчання НАТО «Гідний партнер – 2017» (Noble Partner - 2017) пройдуть в Грузії в кінці липня 2017 року.

  Про це повідомляє «Грузія Онлайн».  Це треті за рахунком навчання Noble Partner в Грузії і в цьому році вони будуть наймасштабнішими.

  Крім грузинських військових в них візьмуть участь військовослужбовці з 10 країн членів і партнерів НАТО - США, Великобританії, Німеччини, Туреччини, Іспанії, Румунії, Словенії, Вірменії, Азербайджану та України.

  Метою навчань буде посилення обороноздатності Грузії, підвищення сумісності з військовими підрозділами країн-членів і партнерів НАТО, формування і розвиток регіональних і єдиних партнерських можливостей, а також поліпшення аспекту логістичного та оперативного планування і виконання.

  В ході навчань, тривалість яких поки не відома, військові виконуватимуть різні бойові завдання.

  Військові з країн-членів і партнерів НАТО вже знаходяться в Грузії і ведуть роботу з планування навчань.

  Перші навчання «Гідний партнер» відбулися в Грузії в 2015 році. Тоді в них взяли участь військові з Грузії і США. У 2016 році до навчань підключилися військовослужбовці з Великобританії. Тоді ж вперше на навчаннях були використані американські танки типу M1A2 Abrams і бойові машини піхоти M2 Bradley.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ