У ході російських провокацій в окупованому Криму постраждали два мирних мешканця

У ході російських провокацій в окупованому Криму постраждали два мирних мешканця
Фото rbc.ua

«Прокурор» Криму Наталія Поклонська відмовилася коментувати ситуацію з пораненнями мирних мешканців

 В ході провокацій Росії в анексованому Криму в районі Армянська в ніч на 7 серпня під обстріл потрапив автомобіль з двома мирними жителями. Про це передає телеканал «Дождь», посилаючись на представника Меджлісу кримсько-татарського народу в Криму Музафара Фука.

Зокрема про те, що автомобіль потрапив під обстріл військових в ході провокацій Росії в Криму, представнику Меджлісу розповів знайомий, бачив одного з поранених. За його словами, в автомобілі перебували хлопець і дівчина. За словами Фука, в водія потрапили три-чотири кулі, пасажирка знаходиться в реанімації.

За його інформацією, відразу після обстрілу постраждалих відвезли в госпіталь найближчого великого міста, імовірно, в Красноперекопськ.

Відзначається, що в лікарні «Дождю» підтвердили госпіталізацію хлопця і дівчини після обстрілу. Згодом постраждалих перевели в лікарню Сімферополя.

Після переведення з Красноперекопська стан хлопця погіршився, про дівчину, як і раніше, немає ніякої інформації. Підкреслюється, що «прокурор» Криму Наталія Поклонська відмовилася коментувати ситуацію.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів