рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У ЄС чекають, що Антикорупційний суд в Україні запрацює до кінця року

  • Розсилка
  Прапори України та ЄС - У ЄС чекають, що Антикорупційний суд в Україні запрацює до кінця року
  Прапори України та ЄС

  У ЄС заявили, що боротьба з корупцією є ключовим компонентом Угоди про асоціацію між ЄС і Україною

  У Європейськом Союзі очікують, що Антикорупційний суд в Україні запрацює до кінця 2018 року.

  Про це йдеться в повідомленні на сайт ЄС.

  «Ми з нетерпінням очікуємо, що суд буде повністю функціонувати до кінця року. Європейський союз готовий підтримати цей процес», – йдеться у повідомленні.

  У ЄС заявили, що боротьба з корупцією є ключовим компонентом Угоди про асоціацію між ЄС і Україною. В Євросоюзі нагадали, що антикорупційний інститут має бути повністю незалежним при виконанні свого завдання і одночасно з цим не мати надмірного впливу.

  Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів 8 серпня почала приймати документи кандидатів для участі у конкурсі на посади 39 суддів Вищого антикорупційного суду.

  Створення спеціалізованого антикорупційного суду в Україні тривало понад два роки - з весни 2016-го. Цей суд покликаний розглядати справи щодо корупції серед високопосадовців за поданням Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, які уже створені та працюють в Україні.

  Президент України Петро Порошенко підписав закон про Вищий антикорупційний суд у червні 2018 року. Створення антикорупційного суду було однією з умов співпраці країни з Міжнародним валютним фондом.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ