У Києві чоловік погрожував пістолетом контролерам трамваю

  17-річний порушник наразі знаходиться у Дніпровському районному управлінні поліції
  У Києві у трамваї №22, який курсує за маршрутом «бульвар Перова – ЗЗБК» на зупинці «вул. Гната Хоткевича» чоловік погрожував пістолетом контролерам на прохання пред’явити квиток. Про це повідомляє прес-служба КП «Київпастранс» на своїй сторінці у Facebook. «Близько 14 години 19 жовтня
  • 19 Жовтня, 2016, 20:35
  • Розсилка
  Трамвай у Києві
  Трамвай у Києві

  17-річний порушник наразі знаходиться у Дніпровському районному управлінні поліції

  У Києві у трамваї №22, який курсує за маршрутом «бульвар Перова – ЗЗБК» на зупинці «вул. Гната Хоткевича» чоловік погрожував пістолетом контролерам на прохання пред’явити квиток. Про це повідомляє прес-служба КП «Київпастранс» на своїй сторінці у Facebook.

  «Близько 14 години 19 жовтня 2016 року в трамваї № 22, який курсує за маршрутом «бульвар Перова — ЗЗБК» на зупинці «Вул. Гната Хоткевича» бригада із трьох контролерів перевіряла у пасажирів квитки. Після прохання пред’явити квиток один з пасажирів — молодий чоловік дістав пістолет та почав погрожувати контролерам та пасажирам, які знаходились в трамваї», — йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що конфліктну ситуацію вдалось уникнути. На наступній зупинці правопорушник залишив салон, а контролери вийшли та відразу ж викликали поліцію.

  Оскільки наряд поліції прибув дуже швидко, молодий чоловік не встиг втекти. Один з контролерів допомагав поліції його затримати.

  Наразі молодий чоловік знаходиться у Дніпровському районному управлінні поліції де встановлено особу правопорушника, вік (17 років), а також обставини його поведінки. Пістолет, яким безбілетний пасажир погрожував у салоні трамваю, виявився травматичним.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ