У Києві відновили видачу закордонних паспортів

  Три відділення приймають громадян
  У Києві розпочали роботу три сервісу оформлення і видачі закордонних паспортів. Про це «Главкому»  повідомив прес-секретар ДП «Документ» Володимир Поліщук. За його словами, у столиці працють три відділення. Це сервіси по вулицях Бажана, Шевченка і Лесі Українки. «Вони почали роботу ще на вихідних і люди
  • 18 Квiтня, 09:21
  • Розсилка
  Європарламент 6 квітня схвалив безвиз з Україною.
  DT.ua
  Європарламент 6 квітня схвалив безвиз з Україною.

  Три відділення приймають громадян

  У Києві розпочали роботу три сервісу оформлення і видачі закордонних паспортів. Про це «Главкому»  повідомив прес-секретар ДП «Документ» Володимир Поліщук.

  За його словами, у столиці працють три відділення. Це сервіси по вулицях Бажана, Шевченка і Лесі Українки.

  «Вони почали роботу ще на вихідних і люди оформляли закордонного паспорта. Найближими  днями будуть підключатися інші  міста України», - розповів  Поліщук.

  Нагадаємо, раніше  «Главком» повідомляв, що ДП веде перемовини з оператором, який зможе надавати захищений зв’язок.

  «У Києві ми вже домовилася з новим оператором. Наразі тривають переговори щодо інших міст України. На черзі Харків», - сказав Поліщук.

  Раніше «Главком» повідомляв, що 6 квітня, державне підприємство «Документ» поінформувало про тимчасове призупинення роботи всіх своїх центрів «Паспортний сервіс», де здійснюється оформлення закордонних паспортів та ID-карток, внаслідок слідчих дій працівників Служби безпеки України

  Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів ЗМІ, що у МВС сподіваються, що колеги з СБУ швидко вирішать питання з провайдером.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ