Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Любліні пройдуть переговори президентів Польщі, Литви і України

  • Розсилка
  <p>22 лютого президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Польщі</p> - У Любліні пройдуть переговори президентів Польщі, Литви і України

  22 лютого президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Польщі

  Напередодні президенти Анджей Дуда і Даля Грибаускайте висловили свою однозначну підтримку Україні, яка бореться з російською агресією

  У Любліні 22 лютого заплановано тристоронні перемовини президентів Польщі, Литви і України.

  Президенти відвідають командування Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького. Бригада посилається на багатовікову традицію співпраці між трьома країнами, які століттями жили в одній країні - Речі Посполитій.

  У четвер під час переговорів у Варшаві президенти Анджей Дуда і Даля Грибаускайте висловили свою однозначну підтримку Україні, яка бореться з російською агресією.

  «У цьому відношенні наші позиції є однозначними. Ми вважаємо, що іншого шляху немає - окупація Криму, а також Луганської і Донецької областей має бути завершена. Росія має звідти вийти», - наголосив Дуда.

  «Ми разом, як і 450 років тому, у Любліні. Ми знаємо, звідки приходять наші проблеми. Коли ми разом, ми сильні», - додала Грибаускайте.

  Зазначається, що вранці 22 лютого, у другий день візиту президента Литви в Польщу, Грибаускайте зустрілася з прем’єр-міністром Матеушем Моравєцьким. Приводом для візиту є 450-річчя Люблінської унії, яка завершила процес створення Річ Посполитої.

  Раніше повідомлялося, що 22 лютого президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Польщі.

  Джерело: Польське радіо

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ