Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У мін’юсті США прокоментували реєстрацію Russia Today як іноземного агента

  • Розсилка
  У мін’юсті США прокоментували реєстрацію Russia Today як іноземного агента

  За даними міністерства, реєстрація іноземних агентів не перешкоджає реалізації права на свободу слова у США

  Американська філія Russia Today зареєструлася як іноземний агент в США. В поширеній заяві міністерства юстиції США вказується, що «американці мають право знати, хто діє в Сполучених Штатах з метою вплинути на уряд або громадськість від імені іноземної сторони»

  «Міністерство юстиції прихильне забезпеченню виконання положень закону США про реєстрацію іноземних агентів», зазначив виконуючий обов'язки помічника генерального прокурора США Дан Боенте.

  У заяві йдеться, що обслуговує американське відділення телеканалу RT компанія T&R Productions, «зареєстрована як агент Автономної некомерційної організації «ТВ-Новости», юридичної особи, створеної російським урядом для телемовлення по всьому світу».

  За даними міністерства, реєстрація іноземних агентів «не перешкоджає реалізації права на свободу слова, не забороняє поширювати інформаційні матеріали, не обмежує здійснення агентом лобістської діяльності або публікації інформації».

  «Закон лише вимагає реєстрації (як іноземного агента), згадки при поширенні матеріалів або при мовленні про те, що це робиться від імені іноземної сторони, і обліку інформації», - вказується в заяві.

  Як відомо, російський державний пропагандистський телеканал RT America, американський підрозділ Russia Today, 13 листопада підтвердив, що нарешті виконав вимоги міністерства юстиції США та зареєструвався в якості іноземного агента.

  Раніше в США зажадали від RT зареєструватися в реєстрі іноземних агентів, проте телеканал відмовився це робити. Термін реєстрації продовжили до 13 листопада. Якщо телеканал не зареєструється в реєстрі, його директора можуть заарештувати, а рахунки - заморозити.

  Минулого тижня депутат Держдуми РФ  Микола Харитонов закликав розірвати дипломатичні відносини з США. Він озвучив цю пропозицію в зв'язку з ситуацією навколо телеканалу Russia Today в США.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ