У Нацраді розповіли, який телеканал прийде на заміну забороненій «Ностальгії»
З’явиться американський телеканал — спільний проект «Голосу Америки» та «Радіо «Свобода» — «Настоящее время».
На зміну забороненій російській «Ностальгії» з комуністичною символікою прийде американський телеканал — спільний проект «Голосу Америки» та «Радіо «Свобода» — «Настоящее время». Про це в ефірі «5 каналу» заявив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.
«З’являється американський телеканал — спільний проект «Голосу Америки» та «Радіо «Свобода» — «Настоящее время», який буде російською мовою розповідати про події в Росії, в країнах пострадянського простору та Україні. Для мене особисто це альтернатива «Дождю», — сказав він.
С.Костинський додав: «Це вже є справді незалежний телеканал, який зможе розповідати тим людям, які ще не вірять, що насправді відбувається в Росії, які не вірять, що йде війна Росії проти України, то вони російською мовою зможуть отримувати об’єктивну інформацію, що насправді відбувається і на Сході України, і на Півдні, і за кордоном».
Коментарі — 0