Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Нідерландах відкрили Почесне консульство України

  • Розсилка
  <span>Церемонія відкриття&nbsp;<span>почесного консульства України в Нідерландах</span></span> - У Нідерландах відкрили Почесне консульство України
  Церемонія відкриття почесного консульства України в Нідерландах

  Почесний консул відповідатиме за три провінції: Північний Брабант, Лімбург та Зіланд

  У Нідерландах відкрили Почесне консульство України, яке діятиме в місті Ден Бош.

  Про це повідомляє Укрінформ.

  У церемонії відкриття взяли участь посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов, почесний консул України в Нідерландах Карел Бургер Дирвен, консул посольства України в Нідерландах Юрій Карпук.

  «Це вперше Україна відкриває Почесне консульство в Нідерландах. Звичайно, що вже близько 20 років в нас тут діє посольство, консульський підрозділ, але для того, щоб більш потужно, якісно розвивати економічні стосунки, інвестиційне співробітництво з країною і окремими регіонами потрібно розширювати присутність», - заявив Ченцов.

  Зазначається, що почесний консул відповідатиме за три провінції: Північний Брабант, Лімбург та Зіланд.  «Почесне консульство Королівства Нідерландів було у Львові 100 років тому. І сто років знадобилося Україні, щоб мати почесного консула в Нідерландах. Я почуваюся дуже особливо і дуже гордим. І я сподіваюся, що зможу зблизити дві нації», - сказав почесний консул України в Нідерландах Карел Бургер Дирвен.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ