Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Німеччині закликають скасувати восьмигодинний робочий день

  • Розсилка
  У Німеччині закликають скасувати восьмигодинний робочий день

  Очільник ради економічних експертів при німецькому уряді виступає за гнучкіший графік роботи в німецьких компаніях

  У Німеччині слід запровадити гнучкіший графік роботи для підтримки конкурентоспроможності німецьких компаній. Про це заявив глава Ради економічних експертів при уряді ФРН Крістоф Шмідт (Christoph Schmidt) в інтерв'ю газеті Welt am Sonntag, оприлюдненому в неділю, 12 листопада.

  «Фірми, які хочуть вижити в новому, просякнутому цифровими технологіями, світі, повинні бути маневреними та вміти швидко скликати свої команди (співробітників. - Ред.). Переконання, що робочий день починається в офісі вранці та закінчується після виходу з офісу, застаріло», - вважає Шмідт. Водночас фахівець застеріг від прихованого збільшення робочого часу внаслідок реформи. «Можливо, роботодавцям цього й хотілося б, але повинно йтися винятково про те, щоб існуючий робочий час гнучкіше розподілявся протягом дня і тижня», - пояснив Шмідт.

  Німецькі роботодавці давно виступають за скасування восьмигодинного робочого дня та збереження чинної норми щодо обмеження праці 48-ми годинами на тиждень, пише Welt am Sonntag. Вони також виступають за скорочення з 11 до 9 годин зафіксованої в законодавстві норми обов'язкової перерви між робочими днями. Профспілки - проти, бо остерігаються фактичного збільшення робочого часу для працівників.

  Рада економічних експертів передала свої висновки канцлерці ФРН Анґелі Меркель. Реформа трудового законодавства - одна з тем переговорів щодо створення коаліції «Ямайка» у складі християнських демократів, «зелених» та вільних демократів в Бундестазі нового скликання.

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ