У Парасюка святкують: Заборона переміщення вантажів через лінію зіткнення – заслуга блокувальників

  Ми з позитивом ставимось до того, що приймаються такі рішення на найвищому державному рівні, - нардеп
  Блокувальники Донбасу радіють з рішення РНБО про заборону переміщення вантажів через лінію зіткнення. Про це в коментарі «Главкому» розповів народний депутат, який підтримує блокувальників, Володимир Парасюк. «Ми з позитивом ставимось до того, що приймаються такі рішення на найвищому державному рівні. І частково - це перемога,
  • 15 Березня, 14:12
  • Розсилка
  Володимир Парасюк
  Володимир Парасюк

  Ми з позитивом ставимось до того, що приймаються такі рішення на найвищому державному рівні, - нардеп

  Блокувальники Донбасу радіють з рішення РНБО про заборону переміщення вантажів через лінію зіткнення. Про це в коментарі «Главкому» розповів народний депутат, який підтримує блокувальників, Володимир Парасюк.

  «Ми з позитивом ставимось до того, що приймаються такі рішення на найвищому державному рівні. І частково - це перемога, отримана завдяки блокаді, однак це не повна перемога, а тільки часткова. Ми проконтролюємо весь цей процес,щоб це не було замилюванням очей», - сказав він.

  Як повідомлялось, Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення. 

  За словами секреталя РНБО Олександра Турчинова, Кабінету міністрів України доручено невідкладно розробити і запровадити план заходів із забезпечення безпечного і надійного функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України, проаналізувати негативний вплив на економіку та бюджет країни та вжити заходів щодо їх мінімізації.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ