У Путіна прокоментували «кримські» санкції ЄС

  В Кремлі вважають, що антиросійські санкції ЄС шкодять європейським країнам
  Кремль, як і раніше, вважає санкції Євросоюзу нелегітимними і такими, що шкодять насамперед країнам Європи. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, коментуючи рішення про продовження на рік санкцій ЄС щодо Криму і Севастополя, передає  ТАСС. За словами Пєскова, реакція Москви на санкції «традиційно
  • 19 Червня, 14:55
  • Розсилка
  Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков
  Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков

  В Кремлі вважають, що антиросійські санкції ЄС шкодять європейським країнам

  Кремль, як і раніше, вважає санкції Євросоюзу нелегітимними і такими, що шкодять насамперед країнам Європи. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, коментуючи рішення про продовження на рік санкцій ЄС щодо Криму і Севастополя, передає  ТАСС.

  За словами Пєскова, реакція Москви на санкції «традиційно негативна».

  «Ми, як і раніше, не згодні з цими санкціями, ми не вважаємо їх легітимними... Більш того, ми вважаємо, що ці санкції завдають шкоди не тільки нам, а й країнам, які є їх ініціаторами», — сказав прес-секретар російського президента.

  Нагадаємо, сьогодні, 19 червня, Рада ЄС у закордонних справах продовжила на рік обмежувальні заходи у відповідь на анексію з боку Росії АР Крим та Севастополя.

  Як повідомлялося, родичі, колеги, правозахисники політичних бранців Кремля, репресованих російським режимом, закликали керівництво ЄС і НАТО посилити санкції проти Росії і ввести персональні обмежувальні заходи проти керівництва РФ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ