У Росавіації заявили, що Україна встановила нові заборонні зони для польотів над Чорним морем

  УРосавіації зазначили, що Україна нібито не погодила свої дії щодо встановлення небезпечних зон над нейтральними водами
  Україна встановила нові небезпечні зони для виконання польотів над водами Чорного моря. Про це повідомляє  сайт Росавіації. Відзначається, що «зони встановлені над нейтральними водами Чорного моря і частково над чорноморськими територіальними водами Росії на північний захід і південний схід від Криму». «Тим самим
  • 29 Листопада, 2016, 22:55
  • Розсилка

  УРосавіації зазначили, що Україна нібито не погодила свої дії щодо встановлення небезпечних зон над нейтральними водами

  Україна встановила нові небезпечні зони для виконання польотів над водами Чорного моря.

  Про це повідомляє  сайт Росавіації.

  Відзначається, що «зони встановлені над нейтральними водами Чорного моря і частково над чорноморськими територіальними водами Росії на північний захід і південний схід від Криму».

  «Тим самим українська сторона зробила чергову незрозумілу спробу «влізти» в суверенний повітряний простір Росії, на цей раз на відстань від 6 до 10 морських миль (від 11 до 18 кілометрів) з боку нейтральних вод», – йдеться в повідомленні.

  У відомстві додали, що Україна нібито не погодила свої дії щодо встановлення небезпечних зон над нейтральними водами із Державною корпорацією з організації повітряного руху в Російській Федерації.

  «Росавіація інформує про те, що польотам над Кримом нічого не загрожує, повітряний простір над півостровом закрито не буде, безпека польотів російських авіакомпаній, що здійснюють рейси між Сімферополем і іншими містами Росії, гарантована», – повідомили у відомстві. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ