У Румунії оголосили «жовтий код» небезпеки снігопадів

  В окремих гірських регіонах Румунії, товщина сніжного покриву сягає півметра
  У Румунії оголосили «жовтий код» небезпеки снігопадів і ураганного вітру в гірських районах повітів Сучава і Нямц, а також небезпеки повеней у повітах Бакеу, Ясси, Вранча і Галац. Про це передає «Укрінформ». «У гірських районах повітів Сучава і Нямц швидкість вітру перевищить 50 км/год, а видимість на дорогах
  • 17 Жовтня, 2016, 01:57
  • Розсилка

  В окремих гірських регіонах Румунії, товщина сніжного покриву сягає півметра

  У Румунії оголосили «жовтий код» небезпеки снігопадів і ураганного вітру в гірських районах повітів Сучава і Нямц, а також небезпеки повеней у повітах Бакеу, Ясси, Вранча і Галац.

  Про це передає «Укрінформ».

  «У гірських районах повітів Сучава і Нямц швидкість вітру перевищить 50 км/год, а видимість на дорогах становитиме не більше 100 метрів. Особливо небезпечні для руху автомобільного транспорту стануть дороги в Західних Карпатах, де снігопади триватимуть до понеділка, 17 жовтня, а швидкість вітру перевищить 60 км/год», - повідомили в Національному агентстві метеорології.

  За даними метеорологів, в окремих гірських регіонах Румунії, товщина сніжного покриву сягає півметра.

  Інформаційний центр румунської Дорожньої поліції просить водіїв виявляти максимум уваги на дорогах, не здійснювати небезпечних маневрів, і не виїжджати на траси без зимової гуми. Відповідно до нового румунського законодавства, за її відсутність на автомобілях штрафи можуть досягати 600 євро.

  У свою чергу, Національний Інститут гідрології та водного господарства Румунії повідомляє, що у зв'язку з безперервними зливами в повітах Галац, Вранча, Ясси та Бакеу багато річок вийшли з берегів. Винесено попередження про жовтий код небезпеки повені для більшості населених пунктів, розташованих у пониззі річок, що протікають через територію зазначених повітів.

  Кілька днів тому через повені з села Пекя повіту Галац були евакуйовані понад 500 осіб.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ