У Сирії відновилася евакуація населення

  Повстанці не пропускали автобуси 48 годин
  Евакуація сотень сирійців відновилася у п'ятницю після того, як була заблокована протягом 48 годин в транзитній точці, де терорист-смертник убив десятки людей. Про це з посиланням на спостерігачів Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини повідомляє AFP. Деякі з 60 автобусів, які перевозили цивільних і бійців з підконтрольних уряду
  • 21 Квiтня, 10:50
  • Розсилка
  3 тис. евакуйованих покинули свої будинки в Фуа і Кефраї
  Фото: EPA
  3 тис. евакуйованих покинули свої будинки в Фуа і Кефраї

  Повстанці не пропускали автобуси 48 годин

  Евакуація сотень сирійців відновилася у п'ятницю після того, як була заблокована протягом 48 годин в транзитній точці, де терорист-смертник убив десятки людей. Про це з посиланням на спостерігачів Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини повідомляє AFP.

  Деякі з 60 автобусів, які перевозили цивільних і бійців з підконтрольних уряду міст в облозі Фуа і Кефрая, покинули зону стоянки у підконтрольному повстанцям районі Рашідін, повідомили спостерігачі.

  Загалом, 3 тис. евакуйованих покинули свої будинки в Фуа і Кефраї на світанку в середу в рамках угоди.

  Евакуація почалася минулого тижня, але була призупинена після підриву смертником автомобіля в суботу, внаслідок чого загинули 126 осіб, 68 з них - діти, в транзитному пункті в Рашідіні.

  Нагадаємо, процес відновився в середу, але евакуйовані були змушені провести дві ночі в своїх автобусах на зоні стоянки після 11-годинної вимоги повстанців щодо звільнення ув'язнених, яких утримує уряд президента Башара Асада.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ