У Словаччині арештували бойовика «ДНР», який готував теракт

  Минулого року словацька влада вже намагалася засудити чоловіка за підозру служби у іноземній армії, однак справу відклали за браком доказів
  Минулого тижня словацька поліція затримала громадянина Чехії, який міг брати участь у бойових діях на боці проросійських сепаратистів на сході України. Про це пише Мукачево.нет. Справа нині розглядається слідчим управлінням окружної поліції в м.Жиліна (Словаччина). Найперше звинувачення стосується підозри у службі в іноземній армії без законних
  • 19 Червня, 15:37
  • Розсилка

  Минулого року словацька влада вже намагалася засудити чоловіка за підозру служби у іноземній армії, однак справу відклали за браком доказів

  Минулого тижня словацька поліція затримала громадянина Чехії, який міг брати участь у бойових діях на боці проросійських сепаратистів на сході України. Про це пише Мукачево.нет.

  Справа нині розглядається слідчим управлінням окружної поліції в м.Жиліна (Словаччина). Найперше звинувачення стосується підозри у службі в іноземній армії без законних підстав. Минулого року словацька влада вже намагалася засудити чоловіка за підозру служби у іноземній армії, однак справу відклали за браком доказів.

  За даними Міністерства закордонних та європейських справ Словаччини, у Києві наразі не має жодної інформації про словаків, які б брали участь у бойових дій у східній частині України.

  «Згідно з Кримінальним кодексом особа, яка бере участь у військових діях на території іншої держави, може бути покарана позбавленням волі на строк від двох до восьми років», - зазначив голова прес-служби МЗС Словацької Республіки Ігор Скочек.

  Громадянина Чехії, за повідомленням словацької поліції, затримали за підозрою у підготовці теракту. Напередодні затримання у Жиліні було анонімне повідомлення про замінування двох торгових центрів, банку та окружного суду.

  Відомо, що він певний час служив у чеській армії. Наразі серед доказів - лише фотографії обвинуваченного, опубліковані у соціальній мережі.

  Раніше чеські ЗМІ повідомляли, що серед бойовиків на Донбасі може бути близько трьох десятків громадян Чехії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ