Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У «Слузі народу» запропонували Раді призначити членом ради НБУ Шапрана

  • Розсилка
  На початку 2015 року Віталій Шапран увійшов до складу однієї з робочих груп експертної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - У «Слузі народу» запропонували Раді призначити членом ради НБУ Шапрана
  На початку 2015 року Віталій Шапран увійшов до складу однієї з робочих груп експертної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

  Нардеп Гетманцев пропонує призначити Шапрана членом ради НБУ терміном до 7 липня 2021 року

  Депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу», голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев пропонує парламенту призначити членом ради Національного банку Віталія Шапрана. Про це йдеться в проєкті постанови №2400, зареєстрованому в Раді 7 листопада.

  Пропонується призначити Шапрана членом ради НБУ терміном до 7 липня 2021 року.

  Шапран закінчив Київський національний економічний університет (КНЕУ), має дві фінансово-економічні освіти, за спеціальностями «Фінанси» і «Банківська справа».

  У 2005 році він успішно захистив кандидатську дисертацію, займався дослідженнями проблематики роботи банків на ринку цінних паперів.

  З жовтня 2010 очолив рейтинговий комітет Української професійної асоціації із захисту інвесторів кредиторів і страхувальників (УПАЗІКС).

  У липні 2014 року було переобрано до складу громадської ради при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, де очолив комітет із відкритості фондового ринку.

  Також на початку 2015 року Шапран увійшов до складу однієї з робочих груп експертної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  Як повідомлялось, 3 вересня Верховна Рада звільнила новообраного міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова з посади члена ради Національного банку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ