У США помер легенда рок-н-ролу Чак Беррі

  Чак Беррі — один з найбільш впливових виконавців в історії рок-н-ролу
  У США помер американський легендарний музикант Чак Беррі. Про це повідомляє BBC з посиланням на заяву поліції. Йому було 90 років. У поліції заявили, що музикант був знайдений в своєму будинку без свідомості. Лікарі приїхали в будинок Беррі в 12:40 за місцевим часом. Незважаючи на надану допомогу, врятувати музиканта не вдалося. Чак Беррі
  • 19 Березня, 01:39
  • Розсилка

  Чак Беррі — один з найбільш впливових виконавців в історії рок-н-ролу

  У США помер американський легендарний музикант Чак Беррі.

  Про це повідомляє BBC з посиланням на заяву поліції.

  Йому було 90 років.

  У поліції заявили, що музикант був знайдений в своєму будинку без свідомості. Лікарі приїхали в будинок Беррі в 12:40 за місцевим часом. Незважаючи на надану допомогу, врятувати музиканта не вдалося.

  Чак Беррі — один з найбільш впливових виконавців в історії рок-н-ролу. Він займає п'яте місце в списку 100 найвидатніших виконавців всіх часів за версією журналу Rolling Stone.

  Перша пісня Чака, яка поєднала енергію кантрі і рок-н-ролу — «Maybellene», яка поєднувала зайняла першу сходинку у хіт-параді США и принесла йому славу.  Беррі був новатором нового напрямку: домінантна роль електрогітари та характерна поведінка на сцені дуже відрізняли його від свої колег.

  Вступ, риф, приспів, соло — це винахід Чака.

  Беррі розробив класичний сценарій для пісень кількох поколінь. Те що потім Курт Кобейн називав «Verse Chorus Verse».

  Beatles та Rolling Stones надихнулись партіями Беррі.  C 1996 по 2014 рік співак щотижня виступав по середах в своєму клубі «Blueberry Hill» в Сент-Луїсі і епізодично виїжджав в турне.

  На свій 90-річний ювілей Беррі анонсував новий альбом Chuck, який готувався до виходу в 2017 році.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ