У Страсбурзі Порошенко відкрив зірку Героям Небесної сотні

  Відкриття зірки Героям Небесної сотні у Страсбурзі є символом «повернення нашої великої нації до Європейської родини», наголосив президент
  Президент України Петро Порошенко узяв участь у презентації зірки Героям Небесної сотні, яка буде встановлена на Алеї зірок біля Ради Європи у Страсбурзі. «Ця зірка означає, наскільки важлива Україна для Європи, наскільки важливою є Україна для Страсбурга, наскільки важливою є Україна для Ради Європи», - сказав президент. Він
  • 11 Жовтня, 17:41
  • Розсилка

  Відкриття зірки Героям Небесної сотні у Страсбурзі є символом «повернення нашої великої нації до Європейської родини», наголосив президент

  Президент України Петро Порошенко узяв участь у презентації зірки Героям Небесної сотні, яка буде встановлена на Алеї зірок біля Ради Європи у Страсбурзі.

  «Ця зірка означає, наскільки важлива Україна для Європи, наскільки важливою є Україна для Страсбурга, наскільки важливою є Україна для Ради Європи», - сказав президент.

  Він наголосив, що відкриття зірки Героям Небесної сотні у Страсбурзі є символом «повернення нашої великої нації до Європейської родини».   У церемонії взяли участь члени родин Героїв Небесної сотні, учасники АТО, українська громада Франції. 

  Як сказав голова Об’єднання українців Франції Богдан Білогоцький, відкриття зірки Героїв Небесної сотні є визнанням важливості подій в Україні для Європи, внеску людей, які поклали своє життя, відстоюючи демократичні цінності, право жити за європейськими високими стандартами.

  «То є офіційне визнання. Ця презентація, як і промова президента, його відповіді на різні питання - це новий спосіб представити Україну. Ми мусимо бути гордими з того», - сказав Білогоцький.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ