У Яценюка розповіли, як субсидії і розстрочка комунальних платежів допоможуть бідним українцям

  Субсидії і розстрочка комунальних платежів допоможуть соціально незахищеним громадянам, вважає Максим Бурбак
  «Народний фронт» вітає підтримку Урядом ініціативи партії щодо запровадження розстрочки платежів за житлово-комунальні послуги на 12 місяців для громадян, які не отримали чи не оформлювали субсидій. Про це заявив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак в інтерв'ю журналістам. «Суму платіжки, яка прийде в
  • 19 Жовтня, 2016, 17:00
  • Розсилка
  Комунальні платежі
  Комунальні платежі

  Субсидії і розстрочка комунальних платежів допоможуть соціально незахищеним громадянам, вважає Максим Бурбак

  «Народний фронт» вітає підтримку Урядом ініціативи партії щодо запровадження розстрочки платежів за житлово-комунальні послуги на 12 місяців для громадян, які не отримали чи не оформлювали субсидій.

  Про це заявив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак в інтерв'ю журналістам.

  «Суму платіжки, яка прийде в листопаді, можна знизити наполовину. Це також допомога нашим соціально незахищеним верствам населення», - сказав він.

  Керівник фракції також повідомив, що в бюджеті наступного року збережено фінансування системи субсидій, яка була запроваджена 2 роки тому Урядом під керівництвом Арсенія Яценюка.

  «І цього року, і наступного передбачено фінансування субсидій», - сказав він.

  «Всі наші громадяни, в яких сума за комунальні послуги перевищує 15% доходу, вони отримують субсидію і захист держави», - наголосив Максим Бурбак.

  Він також закликав не повторювати фейки, які розповсюджує партія «Батьківщина», про те, що система субсидій начебто не працюватиме.

  Нагадаємо, сьогодні Кабмін ухвалив 12-місячну розстрочку на комунальні платежі.   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ