У Запоріжжі СБУ припинила крадіжку грошей з банківських рахунків

  Несанкціоновані втручання в електронні платіжні системи організувало подружжя
  Співробітники Служби безпеки України спільно з управлінням протидії кіберзлочинам Нацполіції припинили крадіжки грошей з клієнтських рахунків однієї з банківських установ Запоріжжя.. Правоохоронці встановили, що несанкціоновані втручання в електронні платіжні системи організувало подружжя. Дружина, працюючи операціоністом регіонального відділення
  • 18 Жовтня, 2016, 04:32
  • Розсилка

  Несанкціоновані втручання в електронні платіжні системи організувало подружжя

  Співробітники Служби безпеки України спільно з управлінням протидії кіберзлочинам Нацполіції припинили крадіжки грошей з клієнтських рахунків однієї з банківських установ Запоріжжя..

  Правоохоронці встановили, що несанкціоновані втручання в електронні платіжні системи організувало подружжя. Дружина, працюючи операціоністом регіонального відділення банку, мала доступ до номерів банківських рахунків та кодів клієнтів установи. Вона копіювала дані й передавала їх своєму чоловіку.

  Зловмисник переводив гроші на власні електронні гаманці у російських платіжних системах. Потім електронні гроші подружжя переводило у готівку.

  За попередніми даними, зловмисники встигли зняти з рахунків майже двісті тисяч гривень. Під час обшуку за місцем проживання подружжя співробітники спецслужби вилучено комп’ютерну техніку з доказами проведення фінансових оборудок.

  Відкрито кримінальне провадження за ст. 361 Кримінального кодексу України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ