Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зеленський, якого роздратувало питання про бізнес в Росії, вибачився перед журналістами

  • Розсилка
  Володимир Зеленський - Зеленський, якого роздратувало питання про бізнес в Росії, вибачився перед журналістами
  Володимир Зеленський

  Шоумен заявив, що не працює в РФ, але продає фірмам з країн СНД права на інтелектуальну власність

  Шоумен Володимира Зеленського, який заявив про свій намір брати участь у виборах президента України, відреагував на журналістське розслідування програми «Схеми», у якому йдеться про те, що у Зеленського досі існує кінобізнес на території Росії. Звернення шоумен опублікував у себе в Instagram.

  «Ні я, ні студія «Квартал 95» не ведемо бізнес в РФ після того, що Росія зробила з Україною», - заявив Зеленський. Він також додав, що не їздить на територію сусідньої держави, бо там на нього завели кримінальну справу через те, що він і команда «Квартал 95» «допомагали нашій армії фінансами».  Шоумен додав, що його компанії «торгують з 21 країною закордоном, з усіма країнами СНД» інтелектуальними правами: сценаріями, ідеями тощо, але в результаті ці гроші потрапляють в Україну і їх компанія витрачає на виробництво контенту в середині країни.

  Він також вибачився перед журналістами, яким відмовився надати коментар, так як вони до нього підійшли на вулиці. «Хочу пояснити ситуацію, з журналістами Радіо Свобода. На мене різко вискочили - я різко відреагував», - пояснив Зеленський, додавши: «Прошу вибачення, на всякий випадок».

  Нагадаємо, журналісти програми «Схеми» знайшли три російські компанії, які займаються виробництвом кіно-, відеофільмів і телевізійних програм: «Вайсберг Пикчерс», «Платинумфильм» і «Грин Филмс».

  Засновником усіх трьох є кіпрська компанія Green Family LTD. Ця ж компанія є співзасновницею ТОВ «Квартал 95» в Україні, а її кінцевими бенефіціарами вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлев, Борис і Сергій Шефіри і соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч. Аналіз фінансової звітності цих російських компаній і виявили, що всі вони продовжують свою господарську діяльність.

  На запитання журналістів про активи в РФ сам шоумен відповів: «Ну і працюйте з ними. Я з ними не працюю. Успіхів вам».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ