Україна та Нідерланди домовилися про спільну протидію пропаганді РФ

  Міністри обох країн обговорили питання кібербезпеки
  Сьогодні відбулася зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з з міністром внутрішніх справ Нідерландів Кайсою Оллонгрен. Про це повідомив прес-центр українського МЗС у Twitter. «Відбулася продуктивна зустріч П. Клімкіна із міністром внутрішніх справ Нідерландів К. Оллонгрен про налагодження співпраці у сфері кібербезпеки та
  • 2 Лютого, 22:29
  • Розсилка

  Міністри обох країн обговорили питання кібербезпеки

  Сьогодні відбулася зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з з міністром внутрішніх справ Нідерландів Кайсою Оллонгрен.

  Про це повідомив прес-центр українського МЗС у Twitter.

  «Відбулася продуктивна зустріч П. Клімкіна із міністром внутрішніх справ Нідерландів К. Оллонгрен про налагодження співпраці у сфері кібербезпеки та протидії російській пропаганді», - йдеться у повідомленні.  «Україна та Нідерланди стикаються зі спільними проблемами у сфері безпеки, які виникли внаслідок гібридних заходів РФ. Погоджено з К. Оллонгрен об'єднати зусилля, спрямовані на протидію кіберзлочинності та фейкових новин», - зазначив Клімкін.  Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін 1-2 лютого перебуватиме з робочим візитом у Нідерландах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ