Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна увійшла до 20-ки країн за рівнем тероризму

  • Розсилка
  Донбас потерпає від терористичних нападів - Україна увійшла до 20-ки країн за рівнем тероризму
  Донбас потерпає від терористичних нападів

  Україна увійшла до групи країн із «високим» рівнем впливу тероризму на життя

  Україна у 2017 році увійшла до першої двадцятки країн світу, які найбільше потерпають від тероризму. Згідно зі звітом щодо стану глобального тероризму у 2017 році (The Global Terrorism Index 2017), оприлюдненим у середу, 15 листопада, лондонським Інститутом економіки та миру, Україна посідає 17-ту сходинку серед країн за рівнем впливу тероризму. За цим показником Україна отримала 6,6 бала за 10-бальною шкалою.

  Загалом експерти віднесли до списку країн із «найвищим» рівнем впливу тероризму на життя шість держав: Ірак (10 балів), Афганістан (9,4), Нігерію (9), Сирію (8,6), Пакистан (8,4), Ємен (7,9).

  Україна увійшла до групи країн із «високим» рівнем впливу тероризму разом з такими державами, як Сомалі, Індія, Туреччина, Лівія, Єгипет, Судан та інші. У західноєвропейських державах найвищим вплив тероризму, за оцінкою експертів, є у Франції (6 балів і 23-тє місце). Сполучені Штати Америки посідають 32-е місце (5,4 бала), Росія - 33-тє (5,3 бала), Великобританія - 35-те (5,1 бала).

  Порівняно зі звітом за минулий рік рівень впливу тероризму в Україні знизився. У The Global Terrorism Index 2016 Україна посідала 11-ту сходинку з 7,1 бала.

  «Україна є однією з десяти держав, у яких спостерігається доволі значне покращення ситуації», - заявив у коментарі DW представник Інституту економіки та миру Деніель Хіслоп. За його словами, в Україні терористичні напади здійснюються лише однією терористичною групою – «ДНР», і вони здебільшого спрямовані проти українських силовиків. Як зауважив Хіслон, тероризм в Україні є «менш інтенсивним, ніж це було два роки тому». 

  Джерело: DW

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ