Україна звернеться до НАТО через вибухи боєприпасів на Чернігівщині

Україна звернеться до НАТО через вибухи боєприпасів на Чернігівщині
Фото: Генштаб

Порошенко доручив міноборони та МЗС звернутися до НАТО

Президент України Петро Порошенко закликав міністерства оборони та закордонних справ звернутися до Північно-Атлантичного Альянсу у зв'язку із ситуацією на арсеналах поблизу Ічні, де сталася пожежа, а потім почали вибухати боєприпаси. 

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Твіттер.

За його словами, представники НАТО мають допомогти реформувати систему безпечного збереження боєприпасів в Україні.

«У зв'язку з надзвичайною ситуацією на військових складах в Ічні доручив Міноборони та МЗС залучити матеріально-технічну та консультативну допомогу НАТО для реформування системи безпечного збереження боєприпасів», – підкреслив гарант.

За його словами, членам НАТО буде передано докладний перелік необхідних матеріально-технічних засобів для забезпечення подальшої безпеки військових складів.

«Стандарти НАТО мають бути негайно запровадженими і в цій стратегічно важливій сфері», – наголосив гарант.

Нагадаємо, у Чернігівської області в ніч на вівторок, 9 жовтня, сталися вибухи на території 6-го арсеналу Міністерства оборони.

Закрито повітряний простір у радіусі 30 кілометрів. Призупинений рух залізничного та автомобільного транспорту.

Президент України Петро Порошенко викликав силовиків для доповіді в зв'язку з вибухами на арсеналі на Чернігівщині. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відправився в Чернігівську область.

У Києві організували пункт збору допомоги для постраждалих після вибухів. Кияни можуть принести необхідні речі за адресою м. Київ вул. Малишка 25/1 приміщення спілки ветеранів АТО Дніпровського району (поруч з метро «Дарниця»), потрібні: матраци, ковдри, пледи, подушки, теплий одяг, взуття, питна вода. Продуктів вистачає, кошти не приймають, зазначили у Київраді.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: