рус

    Натисніть «Подобається», щоб читати
    Glavcom.ua в Facebook

    Я вже читаю Glavcom в Facebook

    Українці просять Зеленського призначити Тимошенко прем’єром

    • Розсилка
    До президента України звернулися, щоб призначити Юлію Тимошенко на посаду рем’єр-міністра України - Українці просять Зеленського призначити Тимошенко прем’єром
    До президента України звернулися, щоб призначити Юлію Тимошенко на посаду рем’єр-міністра України
    Фото: Главком

    Українці збирають підписи за повернення Тимошенко у крісло прем’єра

    Президента України Володимира Зеленського просять призначити лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко на посаду прем’єр-міністра України.

    Відповідна петиція зареєстрована на сайті президента.

    «Призначити Тимошенко Юлію Володимирівну на посаду прем’єр-міністра України», – зазначається у тексті петиції.

    Автор петиції (ініціатор) Колоток Вадим Олександрович.

    Петиція була зареєстрована 4 травня 2020 року.

    Станом на 8 травня петиція набрала 106 голосів з 25000 необхідних.


    .jpg_96

    Нагадаємо, що напередодні «Главком» першим повідомив, що Юлія Тимошенко задекларувала 148 млн 345 тис. грн доходу. Вчора цю інформацію не прокоментували ні у політсилі, ні особисто лідерка «Батьківщини». Зазначимо, що згідно із декларацією, джерелом вказаного доходу виступила американська юридична компанія Reid Collins Tsai, основними сферами практики якої є фінансове шахрайство, справи про неплатоспроможність, професійну відповідальність, довірені судові спори, судові спори щодо банкрутства, посередництво та інші.

    Нагадаємо, що у серпні 2011 року Юлію Тимошенко було заарештовано у залі Печерського райсусуду Києва, який розглядав справу щодо газового контракту з Росією. А вже у жовтні суд визнав Тимошенко винною і засудив до семи років позбавлення волі, а також заборону обіймати державні посади впродовж трьох років.

    Цей вирок у ЄС, США і навіть Росії назвали «політично вмотивованим». У 2013 році Юлія Тимошенко виграла справу проти України в Європейському суді з прав людини.

    Вийти з-за ґрат Юлія Тимошенко змогла лише 22 лютого 2014 року, після втечі Віктора Януковича з України і ухвалення парламентом постанови «Про виконання міжнародних зобов'язань України щодо звільнення Тимошенко Ю. В.».

    Додамо, що в липні 2019 року соратник Тимошенко і народний депутат ВО «Батьківщина» Сергій Власенко задекларував іноземний дохід на суму 57,2 млн грн. У січні 2020 року обранець також отримав 8,9 млн грн іноземного доходу. В обох випадках джерелом доходу виступила американська юридична компанія Reid Collins Tsai.

    Коментарі ()
    1000 символів залишилось
    НАЙПОПУЛЯРНІШЕ