Українська армія цього року отримала 14 нових зразків озброєння

  До військових частин у 2017 поставлено близько 700 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки
  У 2017 році на озброєння української армії було передано 14 зразків нової та модернізованої зброї і військової техніки. Про це повідомляє прес-служба Міноборони. «Цього року на озброєння ЗСУ прийнято 14 зразків нової та модернізованої зброї і військової техніки. До військових частин поставлено близько 700 одиниць нового і модернізованого
  • 3 Жовтня, 12:22
  • Розсилка
  Переносний ракетний комплекс «Корсар»
  Переносний ракетний комплекс «Корсар»

  До військових частин у 2017 поставлено близько 700 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки

  У 2017 році на озброєння української армії було передано 14 зразків нової та модернізованої зброї і військової техніки.

  Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

  «Цього року на озброєння ЗСУ прийнято 14 зразків нової та модернізованої зброї і військової техніки. До військових частин поставлено близько 700 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки», - сказав речник Міноборони Дмитро Гуцуляк.

  Загалом у 2016-2017 роках на озброєння ЗСУ передано 33 зразки зброї та військової техніки, зокрема, легкий переносний ракетний комплекс «Корсар», штурмовий автомат «Вулкан», 30-мм автоматична гармата, піхотний кулемет, броньовані санітарно-евакуаційні та ремонтно-евакуаційні машини, бронемобіль «Козак-2», вертоліт Мі-2МСБ, малий броньований артилерійський катер, комплект десантної парашутної системи Dedal тощо.

  Крім того, допущено до експлуатації у ЗСУ зразки озброєння та військової техніки, які в подальшому можуть бути прийняті на озброєння. Це 60-мм міномет, засоби автоматизації управління артилерією, тренажери стрільця-зенітника переносного зенітно-ракетного комплексу «Ігла» та оператора протитанкового ракетного комплексу «Фагот», тепловізійні прилади, прилади нічного бачення, коліматорні приціли, танковий нічний приціл, бронетранспортер БТР-3ДА, бронемобіль «Варта», броньована колісна машина «Дозор-Б» та кілька безпілотних авіаційних комплексів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ