рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українське військо отримає 37 нових бойових машин піхоти

  • Розсилка
  Українське військо отримає 37 нових бойових машин піхоти
  Фото: Укроборонпром

  Поставки для Міністерства оборони України відбуваються за контрактом в рамках державного оборонного замовлення

  Компанія «Укрспецекспорт» в рамках виконання державного оборонного замовлення розпочала поставки 37 одиниць БМП-1 для потреб армії.

  Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

  «Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розпочала процес поставки Міністерству оборони України 37 одиниць бойових машин піхоти БМП-1 для потреб Збройних сил України», - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, машини доставлено в Україну минулого тижня із випередженням передбаченого державним контрактом терміну. З 2 квітня розпочато технічну інспекцію партії. Поставки для Міністерства оборони України відбуваються за контрактом в рамках державного оборонного замовлення.  В пресслужбі наголошують що «Укрспецекспорт» забезпечила поставку БМП попри запровадження у країнах походження та транзиту техніки обмежувальних заходів, пов’язаних з пандемією Covid-19.

  «Постачальник та Міноборони максимально сприяли у виконанні цього важливого для обороноздатності держави контракту. Без синергії спільних дій в нинішніх умовах виконувати такі замовлення важко: ринки, де традиційно продається військова техніка та озброєння, працюють нестабільно, у зв’язку із закриттям кордонів більшості країн світу питання фізичних міжнародних поставок також значно ускладнилося. І тим не менше, для Концерну є принциповим виконати всі зобов’язання перед державою в рамках уже підписаних контрактів і доставити потрібну військовим техніку вчасно. 37 бойових машин піхоти Збройні сили отримають вчасно», – прокоментував початок поставок генеральний директор Концерну Айварас Абромавичус.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ