Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українським спортсменам офіційно заборонили брати участь у змаганнях в РФ

  документ
  • Розсилка
  Українським спортсменам офіційно заборонили брати участь у змаганнях в РФ

  Жданов своїм наказом заборонив українцям брати участь у змаганнях на території Росії

  Сьогодні, 14 березня, Міністерство молоді та спорту України видало наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  «Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ - про те, що згідно із нещодавно прийнятим законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», українські спортсмени не братимуть участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ», – зазначив міністр.  .jpg_28

  .jpg_28

  Згідно з наказом забороняється планувати та проводити на території Росії тренувальні збори та брати участь у спортивних змаганнях.

  «Змагання в Росії, з оглядом на внутрішню і зовнішню політику цієї держави, є просто небезпечними для наших спортсменів», – написав він.

  Ігор Жданов закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території Росії:  «Міністерство молоді та спорту та я, як міністр, закликаємо міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, та яка є порушником кодексу ВАДА. Агресори і порушники мають бути вигнаними з арени світового спорту».

  Читайте також матеріал «Главкома» Як міністр спорту Жданов та його заступник Гоцул позбавили усю українську збірну Батьківщини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ