Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Український посол в США пояснив, чому Javelin краще купувати, аніж отримувати в подарунок

  • Розсилка
  <span>У Києві під час паруду показали Javelin</span> - Український посол в США пояснив, чому Javelin краще купувати, аніж отримувати в подарунок
  У Києві під час паруду показали Javelin

  Куплені Javelin Україна може використовувати на свій розсуд - наголосив Чалий

  Посол України у США Валерій Чалий вважає, що Javelin краще купувати, аніж отримувати в подарунок. Про це він розповів в інтерв’ю «Главкому».

  «Якщо ми отримуємо Javelin як допомогу – це одна історія. А якщо ми їх купили – це інша історія, оскільки можемо користуватися на свій розсуд. У цьому є перевага», - зазначив посол.

  Як відомо, оборонний бюджет США на 2019 рік передбачає допомогу Україні. І ця допомога передбачає надання летальної зброї.

  «Більше того, $50 млн тільки на це виділено спеціально. Йдеться також і про засоби контролю морського простору і протиповітряної оборони. Політичне рішення в Конгресі з цього приводу є. Вище я говорив, що є й інші можливості, і комерційні способи також», - наголосив дипломат. .

  Чалий також розповів, хто визначає перелік озброєння, яке надходить в Україну з США: «Якщо ми кажемо про рішення Конгресу і пряме постачання зі США – то це взаємодія двох країн. Є механізм, створений за участю не тільки США і України, але й інших країн, який це визначає. Якщо говоримо про закупівлю з нашого боку, то це суто наше рішення».

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ