Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Укренерго» готується до запуску нового ринку електроенергії

  • Розсилка
  Запуск нового ринку електричної енергії є частиною міжнародних зобов'язань України  - «Укренерго» готується до запуску нового ринку електроенергії
  Запуск нового ринку електричної енергії є частиною міжнародних зобов'язань України 

  «Укренерго» запрошує представників влади на спільну нараду

  Державне підприємство «Укренерго» веде підготовку до введення нового ринку електроенергії з 1 липня. Як повідомляється в листі компанії, опублікованому 11 червня нардепом Олександром Домбровським, «Укренерго» запрошує представників влади на спільну нараду.

  Зокрема, лист направлено на адресу голови Верховної Ради Андрія Парубія, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксани Кривенко.

   «Беручи до уваги стислі часові рамки, які залишаються для вирішення названих проблем (введення нового ринку електроенергії заплановано на 1 липня 2019 року), пропоную провести спільну нараду з вашою участю і за участю керівництва НКРЕКП з метою обговорення та врегулювання цих питань», - написав голова «Укренерго» Всеволод Ковальчук.


  64
  Документ клікабельний

  Нагадаємо, новий ринок електроенергії, що функціонує у відповідності зі стандартами ЄС, має  бути запущений 1 липня 2019 року відповідно до Закону України «Про ринок електроенергії». На засіданні уряду 5 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що ринок буде запущено вчасно.

  Запуск нового ринку електричної енергії є частиною міжнародних зобов'язань України щодо імплементації норм Третього енергопакету Європейського союзу.

  В «Укренерго» пообіцяли до 1 липня підготувати мережеві компанії до запуску ринку електроенергії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ