рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Уряд дає заробити не лише топменеджерам «Нафтогазу», а й їхнім дружинам. Новий скандал у мережі

  документ
  • Розсилка
  Переможниця урядового тендера, директор фірми&nbsp;&laquo;Магонова і партнери&raquo; Анастасія Магонова зі своїм чоловіком, директором&nbsp;<span>з інтегрованого газового бізнесу &laquo;Нафтогазу&raquo;&nbsp;</span>Андрієм&nbsp;Фаворовим - Уряд дає заробити не лише топменеджерам «Нафтогазу», а й їхнім дружинам. Новий скандал у мережі
  Переможниця урядового тендера, директор фірми «Магонова і партнери» Анастасія Магонова зі своїм чоловіком, директором з інтегрованого газового бізнесу «Нафтогазу» Андрієм Фаворовим

  Звіт про виконання Програми діяльності Кабміну в 2019 році виконала фірма дружини директора з інтегрованого газового бізнесу «Нафтогазу»

  Господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабінету міністрів України за результатами тендера 13 лютого уклав договір зі столичною ТОВ «Магонова і партнери» на підготовку та публічну презентацію звіту про перебіг і результати виконання Програми діяльності Кабміну в 2019 році.

  Загальна вартість закупівлі становить 84 тис. грн, повідомляє «Главком» з посиланням на систему ProZorro.

  Згідно з офіційним прайсом, послуги графічного дизайну обійшлися в 36 тис. грн. Ще 24 тис. пішло на комунікацію приватної фірми з міністерствами (збір даних). 18 тис. грн вартували послуги з підготовки тез. Найдешевше коштувало редагування – 6 тис. грн.


  Дані з системи ProZorro
  Дані з системи ProZorro

  Розкритикував марнотратство уряду скандальний нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський.

  «Кабінет міністрів з усіма своїми зарплатами і космічними преміями навіть не спромігся підготувати звіт про виконану роботу. І широким жестом жбурнув з бюджету 84 тисячі, надавши цю можливість приватній компанії ТОВ «Магонова і партнери»… Чи в своєму розумі прем'єр-міністр, якщо оплачує нашими грошима роботу, яка входить в коло його безпосередніх обов'язків? На мою думку, трохи вкрай зухвало вийшло. Король слайдів виявився нездатним навіть склепати слайди самостійно», – відреагував політик у Facebook.

  Сама ж керівниця фірми-переможця тендера Анастасія Магонова розмістила допис у соцмережі, в якому запевнила, що сумлінно поставилася до підготовки річного звіту Кабміну.

  «Над презентацією офіс працював цілодобово. Звірка була о 1:00, 3:00, 5:00, 7:00 і далі по робочому дню. І це, повірте, не один день…Тому офіційно заявляю, що презентацію ми зробили круту. Команда, як завжди, спрацювала на 200%», – сказала вона.

  Також у цьому дописі Магонова підтвердила, що її чоловік працює у «Нафтогазі» (Андрій Фаворов, директор інтегрованого газового бізнесу НАК «Нафтогаз України»).

  Крім цього, на сайті уряду 17 лютого розмістили річний звіт у форматі pdf, що складається з 309 сторінок.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ