В «армію» бойовиків «ЛНР» терміново набирають кулеметників і стрілків

  Бойовики на Донбасі готуються до наступу ЗСУ
  У російсько-окупаційні війська на Луганщині оголошено терміновий набір стрілків, саперів, кулеметників і медиків. Про це повідомляє група «Інформаційний спротив». «У частини і підрозділи «2 АК ЛНР» терміново потрібні були стрілки, кулеметники, сапери, водії (категорія С), санінструктори і фельдшери», - йдеться в
  • 26 Сiчня, 10:39
  • Розсилка

  Бойовики на Донбасі готуються до наступу ЗСУ

  У російсько-окупаційні війська на Луганщині оголошено терміновий набір стрілків, саперів, кулеметників і медиків. Про це повідомляє група «Інформаційний спротив».

  «У частини і підрозділи «2 АК ЛНР» терміново потрібні були стрілки, кулеметники, сапери, водії (категорія С), санінструктори і фельдшери», - йдеться в повідомленні.

  За даними групи, «військкомати» «ЛНР» отримали завдання в найкоротші терміни забезпечити набір на «контрактну службу» володарів даних військово-облікових спеціальностей.

  Як повідомив народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, на сьогодні немає передумов для нової ескалації конфлікту на Донбасі. Разом з тим, бойовики вірять у наступ Збройних сил України й активно готуються до нього. Наразі йде процес посилення військової присутності окупаційних військ, а також проводиться перегрупування на окремих ділянках. 

  Читайте також Термінова мобілізація в «Л/ДНР»: навіщо бойовики рекрутують місцеве населення?


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ