В ЄС розраховують на безвіз для України в кінці весни – ЗМІ

  Грузія може отримати безвізовий режим до квітня-травня
  В Європейському союзі очікують, що Україна отримає безвізовий режим до травня-червня 2017 року. Про це брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк повідомив у своєму Twitter. [READ_MORE] «У Брюсселі розраховують, що Грузія отримає безвізовий режим до квітня-травня, а Україна – до травня-червня», – написав
  • 11 Сiчня, 13:41
  • Розсилка
  <span>Безвізовий режим для України</span>
  Безвізовий режим для України

  Грузія може отримати безвізовий режим до квітня-травня

  В Європейському союзі очікують, що Україна отримає безвізовий режим до травня-червня 2017 року. Про це брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк повідомив у своєму Twitter.  «У Брюсселі розраховують, що Грузія отримає безвізовий режим до квітня-травня, а Україна – до травня-червня», – написав журналіст.  Нагадаємо, комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) затвердив від імені Ради ЄС компромісний текст, узгоджений з Європейським парламентом, щодо механізму призупинення безвізового режиму.

  Як повідомлялося, Європарламент переніс прогнозну дату розгляду українського безвізу з 2 лютого на 3 квітня.

  Пізніше в Європарламенті заявили, що питання надання Україні безвізового режиму буде винесено на голосування у Європейському парламенті одразу після завершення міжінституційних переговорів, дата розгляду цього питання – 3 квітня 2017 року – не є обов’язковою. 

  19 грудня президент Європарламенту Мартін Шульц у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком підтвердив готовність Європейського парламенту завершити всі відповідні внутрішні процедури з тим, щоб виконати зобов'язання Євросоюзу із надання українським громадянам права на безвізові поїздки до ЄС.

  У грудні 2016-го президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що громадяни України будуть вільні від візових зобов’язань Євросоюзу через кілька тижнів

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ