В окупованому Криму досі не знайшли зниклих тиждень тому моряків

  До пошуків планують залучити авіацію, глибоководні апарати і водолазів
  Трьох членів екіпажу плавучого крана, який затонув в Криму, до сих пір не знайшли. Про це пише сайт «Новости Севастополя» із посиланням на представника оперативного штабу на місці НС. «Протягом доби гідролокатором бічного огляду обстежено три квадратних кілометри морського дна, плавзасобами - вісім квадратних кілометрів
  • 18 Жовтня, 2016, 13:38
  • Розсилка
  Зниклих моряків ще не знайшли
  Фото best-news.com.ua
  Зниклих моряків ще не знайшли

  До пошуків планують залучити авіацію, глибоководні апарати і водолазів

  Трьох членів екіпажу плавучого крана, який затонув в Криму, до сих пір не знайшли. Про це пише сайт «Новости Севастополя» із посиланням на представника оперативного штабу на місці НС.

  «Протягом доби гідролокатором бічного огляду обстежено три квадратних кілометри морського дна, плавзасобами - вісім квадратних кілометрів акваторії, безпілотними літальними апаратами - 20 квадратних кілометрів», - сказав він.

  Представник штабу також додав, що за добу наземним групам вдалося перевірити більше 26 кілометрів берегової лінії. Але, за його словами, зниклих моряків ще не знайшли. До пошуків планують залучити авіацію, глибоководні апарати і водолазів.

  Як повідомлялось, в районі селища Лівадія затонув плавучий кран, який слідував в порт міста Керч. На борту знаходилося вісім членів екіпажу. П'ятеро людей підняті на борт буксира. Пошуки трьох людей тривають. При цьому двоє людей потонули під час буксирування плавучого крана в Керченській протоці.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ